Przemysł maszynowy

Dostarczamy detale toczone i frezowane według wymagań i rysunku klienta. Obrabiamy aluminium oraz stal, również wysokogatunkową, nierdzewną, trudnoobrabialną, a także tworzywa sztuczne. Zapewniamy anodowanie, hartowanie, cynkowanie, malowanie i inne wymagane obróbki powierzchniowe. Kompleksowo i z zachowaniem ekonomicznych korzyści.

Oferujemy:

  • Doświadczenie. Z firmami z przemysłu maszynowego współpracujemy od początku naszej działalności. Znamy więc wymagania rynku. Większość naszych operatorów i inżynierów ma ponad 15-letnie doświadczenie w branży.
  • Wsparcie. Nasz dział konstruktorski wspomaga klientów w optymalizowaniu konstrukcji zamawianych detali i podzespołów, w celu podniesienia ich funkcjonalności i redukcji kosztów.
  • Montaż. Zapewniamy montaż części, podzespołów oraz grup elementów.
  • Jakość. Nasz wykwalifikowany zespół i specjalistyczny sprzęt pozwalają na gruntowną weryfikację jakości wykonanych produktów, tak aby po dostarczeniu ich klientowi, mogły trafić bezpośrednio na montaż.

Nasze podejście:

Staranność. Każdy projekt staramy się realizować najlepiej, jak potrafimy. Dlatego po wstępnym rozpoznaniu detali przydzielamy je do technologa o największym doświadczeniu w tej dziedzinie, a obróbkę realizujemy na starannie dobranych do tego procesu maszynach CNC.

Precyzja i wysoka ekonomiczność. W wielu przypadkach korzystamy z pomocy specjalistów od narzędzi lub systemów mocowań, aby precyzyjnie zdefiniować technologię obróbki. Dzięki temu jakość produktu jest wysoka przy jednoczesnym zachowaniu dobrej ekonomiczności całego projektu.

Kompleksowość. Jeżeli zlecenie tego wymaga, spośród naszej sprawdzonej bazy współpracowników, dobieramy najodpowiedniejszego kooperanta do wykonania np. obróbki powierzchniowej.

Przykłady realizacji:

  • Wdrożenie ponad 70 detali w ciągu 2 miesięcy dla klienta z branży automatyzacji. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz elastycznemu i bogatemu parkowi maszynowemu szybko wdrożyliśmy duży pakiet detali.
  • Produkcja detali do pomp wysokiego ciśnienia. Do obróbki trudno obrabialnych stali wykorzystaliśmy nasze najmocniejsze centra obróbcze oraz wieloletnie doświadczenie. Sprawą kluczową był dobór właściwych narzędzi, które zapewniły stabilność procesu i jego wysoką ekonomiczność.