• Polski
    • English
    • Deutsch

Pracownik Utrzymania Ruchu / Mechanik

     RADMOT to przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją części metalowych metodą obróbki skrawaniem. Jesteśmy na rynku nieprzerwanie od 35 lat, rozwijając się w tym czasie od małej, lokalnej działalności do międzynarodowej firmy.

Więcej na: http://www.radmot.pl i http://www.facebook.com/RadmotCNC.

Naszą firmę tworzą ludzie. Wiemy, że sukcesy zawdzięczamy wyjątkowemu zespołowi - to dzięki pracownikom stale rozwijamy RADMOT, nie tylko wspinając się na kolejne biznesowe szczeble, ale także tworząc nowe stanowiska pracy.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik Utrzymania Ruchu – Mechanik/Elektryk
Miejsce pracy : Wola Gutowska / Jedlińsk

Opis stanowiska:

  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • diagnozowanie oraz usuwanie awarii usterek maszyn w podległym zakresie ( mechanicznym, automatycznym, elektrycznym )
  • podejmowanie działań prewencyjnych w celu zapewnienia ciągłości pracy
  • realizowanie przeglądów technicznych i remontów maszyn i urządzeń

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w działach utrzymania ruchu;
  • wykształcenia technicznego min. średnie;
  • uprawnień SEP w zakresie eksploatacji i nadzoru maszyn i urządzeń – mile widziane;
  • znajomości rysunku technicznego;
  • umiejętności czytania schematów elektrycznych;

  • umiejętności obsługi komputera, znajomość pakietu Office;

  • wysokiej motywacji do pracy i rozwoju zawodowego, dyspozycyjności;

  • prawo jazdy kat. B.

W zamian za zaangażowanie nasz pracownik otrzymuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od umiejętności;
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;
  • praca w miłej atmosferze, w dynamicznym zespole;
  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • szkolenia zawodowe oraz możliwość zdobycia nowych kwalifikacji.

Dołącz do nas ! Wyślij swoje CV i krótki list motywacyjny na: praca@radmot.pl. W tytule maila wpisz "Utrzymanie Ruchu" oraz swoje imię i nazwisko. Prosimy o umieszczenie na dokumentach następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)".

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do  RADMOT spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. 26-660 Jedlińsk, Wola Gutowska 33 E (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych
w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie w celu jego wykorzystania w przyszłych rekrutacjach, umieść dodatkowo w CV następującą klauzulę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez  RADMOT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. 26-660 Jedlińsk Wola Gutowska 33 E danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów tej jak i przyszłych rekrutacji”.

Wiecej infromacji o przetwarzaniu przez Pracodawcę Twoich danych osobowych:http://www.radmot.pl/RODO

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi Kandydatami, nadesłanych aplikacji nie zwracamy.