• Polski
    • English
    • Deutsch

Operator/ka ustawiacz FREZARKI Sterowanej Numerycznie CNC

Jeżeli chcesz zdobyć nowe doświadczenie zawodowe dołączając do naszego zespołu, odpowiada Ci zakres przedstawionych zadań, a jednocześnie spełniasz nasze oczekiwania to być może właśnie Ciebie szukamy !
Miejsce pracy : Wola Gutowska / Jedlińsk

Opis stanowiska :

  • Obsługa maszyn CNC ( tokarki, frezarki )
  • Kontrola jakości surowca i produktu

Od kandydatów oczekujemy:

  • Znajomości rysunku technicznego
  • Znajomości podstaw obróbki skrawaniem
  • Umiejętności posługiwania się narzędziami kontrolno-pomiarowymi (suwmiarka, mikrometr, średnicówka)
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym (1/2/3)
  • Chęci do rozwoju
  • Motywacji do pracy
  • Wykształcenia technicznego o profilu mechanicznych

Wybranej osobie oferujemy:

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość zdobycia nowych kwalifikacji
  • Szkolenia zawodowe
  • Dynamiczną ścieżkę rozwoju zawodowego
  • Dobra atmosferę pracy
  • Pracę w nowoczesnej firmie
  • Pracę na nowoczesnym sprzęcie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności

Aplikacje prosimy przesyłać na adres e-mail: praca@radmot.pl tytułem: OPERATOR CNC. W razie pytań, prosimy o kontakt pod numerem
0 48 321 49 55. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie na dokumentach następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)”.