• Polski
    • English
    • Deutsch

Pracownik działu Kontroli Jakości

Jeżeli chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, odpowiada Ci zakres przedstawionych zadań, a jednocześnie spełniasz nasze oczekiwania to być może właśnie Ciebie szukamy !

Miejsce pracy : RADMOT - Wola Gutowska / Jedlińsk

Opis stanowiska:

  • Międzyoperacyjna i końcowa kontrola procesu produkcyjnego,
  • Obsługa i programowanie urządzeń pomiarowych CMM,
  • Opracowywanie raportów pomiarowych,
  • Wykonywanie pomiarów geometrycznych na zgodność z rysunkiem technicznym za pomocą standardowych przyrządów pomiarowych,
  • Nadzór nad wyposażeniem kontrolno-pomiarowym,
  • Prowadzenie dokumentacji jakościowej.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia średniego lub wyższego technicznego,
  • Bardzo dobrej znajomości rysunku technicznego,
  • Znajomości obsługi narzędzi pomiarowych (suwmiarka, mikrometr, wysokościomierz, średnicówka),
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office.

Wybranej osobie oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od umiejętności
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • pracę w miłej atmosferze, w dynamiczny zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • profesjonalne szkolenia zawodowe oraz możliwość zdobycia nowych kwalifikacji

Aktualne CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres : praca@radmot.pl z dopiskiem „ Kontrola jakości „

W razie pytań, prosimy o kontakt z działem kadr pod numerem telefonu 48 321 49 55.

Informujemy, że skontaktujemy się w wybranymi kandydatami. Prosimy o umieszczenie na dokumentach następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)”.