• Polski
    • English
    • Deutsch

Pracownik działu Utrzymania Ruchu / Mechanik

Jeżeli chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, odpowiada Ci zakres przedstawionych zadań, a jednocześnie spełniasz nasze oczekiwania to być może właśnie Ciebie szukamy !

Pracownik utrzymania ruchu –Mechanik/Elektryk
Miejsce pracy : Wola Gutowska / Jedlińsk

Opis stanowiska:

  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • diagnozowanie oraz usuwanie awarii usterek maszyn w podległym zakresie ( mechanicznym, automatycznym, elektrycznym )
  • podejmowanie działań prewencyjnych w celu zapewnienia ciągłości pracy
  • realizowanie przeglądów technicznych i remontów maszyn i urządzeń

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w działach utrzymania ruchu
  • wykształcenia technicznego min. średnie
  • uprawnień SEP w zakresie eksploatacji i nadzoru maszyn i urządzeń – mile widziane
  • znajomości rysunku technicznego
  • umiejętności obsługi komputera, znajomość pakietu Office
  • wysokiej motywacji do pracy i rozwoju zawodowego, dyspozycyjności
  • prawo jazdy kat. B

Wybranej osobie oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od umiejętności
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • praca w miłej atmosferze, w dynamiczny zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • szkolenia zawodowe oraz możliwość zdobycia nowych kwalifikacji

Aktualne CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres : praca@radmot.pl . W razie pytań, prosimy o kontakt z działem kadr pod numerem telefonu 48 321 49 55.

Informujemy, że skontaktujemy się w wybranymi kandydatami. Prosimy o umieszczenie na dokumentach następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)”.