• Polski
    • English
    • Deutsch

Zapewnienie jakości

JAKOŚĆ RADMOT

Filozofia jakości RADMOT skupiona jest wokół jednej czołowej myśli: „Jakość to nie wszystko, ale wszystko bez jakości jest niczym”. Zbudowaliśmy i wciąż doskonalimy System Zarządzania Jakością oparty na wymaganiach normy ISO 9001:2015. Jesteśmy na etapie wdrażania wymagań standardu IATF 16949:2016, wymagania względem systemów zarządzania jakością dla produkcji seryjnej oraz produkcji części serwisowych w przemyśle motoryzacyjnym.

http://www.radmot.pl/pl/o-nas/certyfikaty

Zaangażowaliśmy wszystkich pracowników, którzy realizując swoje procesy przyczyniają się do osiągnięcia naszego wspólnego celu – zadowolenia Klienta. Rozumiemy, że jakość nie jest efektem jednej decyzji, ale skutecznie funkcjonującego systemu, którego częścią jest każdy pracownik. Dlatego też by sprostać wymaganiom naszych Klientów budujemy specjalnie dedykowane im zespoły specjalistów.

W trosce o jakość wykorzystujemy narzędzia i metody jej doskonalenia. Prowadzimy Statystyczną Kontrolę Procesu (SPC). Dbamy, aby nasze Systemy Pomiarowe dostarczały wiarygodnych wyników stosując analizę MSA. Korzystamy z technik TQM w zależności od stawianych nam wyzwań i problemów z jakimi staramy się zawsze mierzyć.

Posiadamy nowoczesną aparaturę kontrolno-pomiarową, w tym:
- Współrzędnościową maszynę pomiarową Wenzel LH65 o wymiarach 1000/600/500, wyposażoną w bezstopniowa głowicą pomiarową Renishaw PH20
- Chropowatościomierz Hommel T-1000
- Konturograf Mahr XC-20 z oprogramowaniem CNC umożliwiającym automatyzację pomiarów
- Optyczne urządzenia pomiarowe do brył obrotowych ViciVision MTL 1 oraz ViciVision Ergon
- Projektor pomiarowy do części płaskich Keyene IM-6225
- Warstwomierz Fisher Dualscope FMP40
- Twardościomierz uniwersalny NEXUS 601RSB
- Szeroką gamę warsztatowych narzędzi pomiarowych renomowanych producentów (Mitutoyo, Mahr) oraz sprawdzianów granicznych.

Motywacją pracowników w trosce o jakość jest aspiracja ku temu, by wracali do nas Klienci a nie produkty.
Jakość jest naszą pasją!